Novinky

Chov ovcí prodán

Oznamujeme, že chov ovcí byl úspěšně prodán, nechali jsme velmi omezený počet oveček, proto jehněčí maso lze objednat, máme však omezený počet. Děkujeme za pochopení.

Prodej chovu ovcí

Z důvodu predátorů v naší oblasti s lítostí nabízíme k prodeji kvalitní chov ovcí. Jedná se o křížence Šumavky a Texla. Pro více informací volejte Ing. Vokála na tel: 602 762 761.

Audit Státní veterinární správy

Dne 1.2.2019 byl při porážce proveden audit Státní veterinární správy s výborným výsledkem. Certifikát nám byl udělen až do 31.12.2022.

certifikat_audit

Výrobky v nabídce

Nově jsou v nabídce uzenářské výrobky výborné chuti. Výrobky jsou samozřejmě pouze z našeho kvalitního masa, proto neváhejte a ochutnejte tyto dobroty.

Nově v nabídce "Jehněčí maso"

Už to přichází, již od 1.1.2018 bude v nabídce jehněčí maso, které můžete objednávat a rezervovat v našem eshopu. Jehňat máme omezené množství, proto neváhejte a objednávejte, rádi Vám zkusíme s největším úsilím vyhovět.

Soutěž "Farma roku 2018"

Naše farma se může pochlubit třetím místem v prestižní soutěži "Farma roku 2018". Pevně věříme, že tento úspěch Vás inspiruje k ochutnání našeho skvělého a vysoce kvalitního masa a v brzké době snad i nějakých výrobků z něj. Předem Vám děkujeme za podporu a našim partnerům za skvělou spolupráci.

6 položek celkem